ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA POTRZEBUJĄCYCH

Okres świąteczny sprzyja atmosferze miłości i wsparcia nie tylko dla ludzi. W związku z tym roku jako 100-procentowe Zwierzoluby 🙂 chcielibyśmy naszym wsparciem obdarować również tych najmniejszych , którzy głosu nie mają, a niejednokrotnie potrzebują pomocy właśnie od nas – ludzi.

 

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć wydarzenie

III EDYCJA ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI DLA POTRZEBUJĄCYCH ZWIERZĄT 

 

  Co to oznacza???

… że z każdego ZESTAWU ŚWIĄTECZNEGO przeznaczamy 5% z  dla organizacji i domów tymczasowych dla psów i kotów wskazanych w zbiórce. 

 

 

 

 

W tym roku skupiamy się na pomocy kilku domom tymczasowym, których właściciele poświęcają swoje życie prywatne, czas i pieniądze dla zwierzaków uratowanych przed oddaniem do schroniska. W domach tymczasowych zwierzęta te często  wiele miesięcy lub niestety  lat czekają na dom stały, gdzie mogą dożyć spokojnej starości . Pieniądze uzbierane w zbiórce zostaną przekazane w formie spersonalizowanej, co oznacza że zgodnie z konkretnymi potrzebami danego DT , np  w formie leczniczych karm, leków, podkładów, i innych potrzebnych a bardzo kosztownych rzeczy. Wszystko zostanie rozliczone oficjalnie, tak aby każdy darczyńca zobaczył na co poszły jego pieniądze 🙂

Oto nasi tegoroczni podopieczni:

 

 

Zestawy świąteczne objęte projektem: