Jesteśmy grupą metabolicznie zakręconych ludzi propagujących zdrowy tryb życia. Wiele lat własnych doświadczeń z dziesiątkami wymyślnych diet dały nam obiektywny pogląd na temat diet i ich krótkofalowych efektów, często kończącymi się efektami jo-jo, niejednokrotnie wzmocnionymi .  Doskonale wiemy, iż to nie dieta , a zmiana podejścia do siebie, wsłuchania się w swoje ciało, regulacja gospodarki hormonalnej, wykluczenie z diety rzeczy uczulających i zmiana sposobu żywienia  to elementy, które są w stanie przynieść oczekiwane, zadowalające i długofalowe efekty. To właśnie oferuje plan METABOLIC BALANCE®- jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej – kliknij tutaj.

Sklep ten został stworzony pod patronatem Metabolic Balance Polska pod potrzeby osób żyjących zgodnie z planem metabolic balance® , ale wszyscy którzy szukają zdrowej żywności z naturalnych, ekologicznych źródeł znajdą tu coś dla siebie. Wiele miesięcy weryfikowaliśmy rynek, aby wybrać produkty najbardziej odpowiadające potrzebom grupy metabolic balance®, a więc w naszej ofercie znajdziecie produkty najbardziej z możliwych  NATURALNE. NIEPRZETWORZONE, BEZ KONSERWANTÓW i DODATKÓW CUKRU , czyli te które przede wszystkim pomagają w regulacji metabolizmu, a utrata wagi to przyjemny skutek uboczny 😊  Insulinooporność, hashimoto, nietolerancje pokarmowe to tematy, z którymi pracujemy na co dzień i pomagamy w doborze odpowiednich produktów aby jak najszybciej powrócić do zdrowia .

Sklep METABOLICFOOD.PL  powstał również z myślą, aby łatwo i szybko można było mieć dostęp do najbardziej potrzebnych składników do komponowania posiłków w  planie metabolic balance® . To co nas samych denerwowało i często podcinało skrzydła w trzymaniu się planu MB to fakt, iż ciężko było dostać potrzebne produkty, bo albo wybiórczo dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością na końcu miasta albo  w małych miejscowościach w ogóle taki sklepów nie ma wcale. Ratunkiem często są tu sklepy internetowe, ale najczęściej w jednym można znaleźć jeden, dwa potrzebne nam produkty, kolejne w innym , gdzie za każdym razem trzeba płacić za koszty przesyłki . Stąd pomysł stworzenia dla was wsparcia w zakresie nie tylko dostępności produktów w jednym miejscu, ale również w podpowiedzi jak skomponować posiłek zgodnie z planem MB i jak urozmaicić posiłki, by smakowały całej rodzinie. Produkty zostały również podzielone wg. KATEGORII METABOLICZNYCH , więc łatwo jest sprawdzić czy produkt należy do grupy białek, węglowodanów, tłuszczy czy też jest składnikiem neutralnym. Wszystko po to, by praca w kuchni nie była uciążliwością, posiłki nie wiały monotonią,  a myśl co przygotować do pracy na następny dzień nie spędzała snu z powiek.

 

Nasze produkty zostały oznaczone graficznymi piktogramami aby ułatwić rozeznanie sie w składzie produktów .

W zgodzie z naturą

Bez glutenu

Bez cukru

Bez konserwantów

Bio

W planie

Wsparciem w tym temacie jest również fejsbookowa grupa METABOLIC BALANCE -PRZEPISOWNIA, gdzie członkowie wymieniają się własnymi doświadczeniami  zarówno w przygotowaniu posiłków, jak i codziennym zmaganiem się z trudami planu .

 

 

Metabolicy jesteśmy dla Was!

Po pierwsze: mamy dla was SPECJALNY METABOLICZNY RABAT – zapytaj swojego opiekuna Metabolic Balance®  o specjalny kod uprawniający Cię do dodatkowego  rabatu  na wszystkie produkty w naszym sklepie i wpisz go przy rejestracji do sklepu .

Po drugie: cały czas się rozwijamy,   więc jeśli nie znajdziecie tu produktu którego potrzebujecie w komponowaniu codziennych posiłków- napiszcie do nas, a my postaramy się w szybkim czasie poszerzyć ofertę pod Wasze oczekiwania.

Pozdrawiamy ciepło i życzymy przyjemnych zakupów

Zespół Metabolicfood.pl