Jesteśmy grupą metabolicznie zakręconych ludzi propagujących zdrowy tryb życia. Wiele lat własnych doświadczeń z dziesiątkami wymyślnych diet dały nam obiektywny pogląd na temat diet i ich krótkofalowych efektów, często kończącymi się efektami jo-jo, niejednokrotnie wzmocnionymi .  Doskonale wiemy, iż to nie dieta , a zmiana podejścia do siebie, wsłuchania się w swoje ciało, regulacja gospodarki hormonalnej, wykluczenie z diety rzeczy uczulających i zmiana sposobu żywienia  to elementy, które są w stanie przynieść oczekiwane, zadowalające i długofalowe efekty.

Dlatego na co dzień współpracujemy z najlepszymi dietetykami , którzy swoją wiedzą, nauką i doświadczeniem potrafią dietą ustawić organizm do stanu doskonałej i samouzdrawiającej się machiny.  A nasze produkty doskonale pomagają im taki stan osiągnąć i utrzymać. Wiele miesięcy weryfikowaliśmy rynek, aby wybrać produkty najbardziej nieprzetworzone, z naturalnych i ekologicznych źródeł, dlatego w  więc w naszej ofercie znajdziecie produkty najbardziej z możliwych   NATURALNE, NIEPRZETWORZONEBEZ KONSERWANTÓW i DODATKÓW CUKRU , czyli te które przede wszystkim pomagają w regulacji metabolizmu, a utrata wagi to przyjemny skutek uboczny 😊  Insulinooporność, hashimoto, nietolerancje pokarmowe to tematy, z którymi pracujemy na co dzień i pomagamy w doborze odpowiednich produktów aby jak najszybciej powrócić do zdrowia .

 

O naszych partnerach biznesowych możesz więcej przeczytać tu:

 

Nasi partnerzy

QCHENNE INSPIRACJE

METABOLIC BALANCE PRZEPISOWNIA

METABOLIC BALANCE
POLSKA

RODZINNE CENTRUM REKREACJI
FAMILYFIT

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

 

Po pierwsze:  Dla wszystkich pacjentów naszych biznesowych partnerów mamy SPECJALNY  STAŁY RABAT ZAKUPOWY  – zapytaj swojego opiekuna QCHENNE INSPIRACJE oraz Metabolic Balance®   o specjalny kod uprawniający Cię do dodatkowego  rabatu  na wszystkie produkty w naszym sklepie i wpisz go przy rejestracji do sklepu .

Po drugie: cały czas się rozwijamy,   więc jeśli nie znajdziecie tu produktu którego potrzebujecie w komponowaniu codziennych posiłków- napiszcie do nas, a my postaramy się w szybkim czasie poszerzyć ofertę pod Wasze oczekiwania.

Pozdrawiamy ciepło i życzymy przyjemnych zakupów

Zespół Metabolicfood.pl